Apartmán - Ako Nás Nájdete


Privátne Ubytovanie Salamandra - Podrobnejšia Mapa - Klikni Sem

Náše ubytovanie v súkromí - apartmán Salamandra sa nachádza medzi Žarnovicou a Banskou Štiavnicou v obci Hodruša Hámre. Obec sa radí medzi najdlhšie na Slovensku, preto uvádzame podrobný popis akým spôsobom sa k nám bez problémov dostanete.

Zo smeru: Banská Bystrica - Žarnovica - Nitra – Bratislava /R1/
Dôležité – z R1 odbočiť do mesta Žarnovica a nepokračovat po diaľničnom obchvate. Žarnovicu prejdete takmer celú bez odbočenia. Tesne pred koncom Žarnovice odbočte vľavo smer Hodruša Hámre - Banská Štiavnica. V Hodruši Hámroch pokračujeme stále rovno po hlavnej ceste. Po cca 3 km od začiatočnej tabule odbočte vpravo na pomerne široký most a zastavte na tomto moste. V tesnej blízkosti tohto mostu sa budú týčit výškové osemposchodové panelové domy, ktoré sú ako jedinné v obci a nedajú sa prehliadnuť. Pokiaľ už stojíte na tomto moste ste už prakticky u nás. Zavolajte na 00421 949 753 111 a my si pre Vás prídeme.

Zo smeru: Bratislava - Nitra - Žarnovica - Banská Bystrica
Dôležité – z R1 odbočiť do mesta Žarnovica a nepokračovať po diaľničnom obchvate. Hneď po vstupe do mesta po cca 300 m od začiatočnej tabule, odbočte vpravo smer Hodruša Hámre - Banská Štiavnica. V Hodruši Hámroch pokračujeme stále rovno po hlavnej ceste. Po cca 3 km od začiatočnej tabule odbočte vpravo na pomerne široký most a zastavte na tomto moste. V tesnej blízkosti tohto mostu sa budú týčiť výškové osemposchodové panelové domy, ktoré sú ako jedinné v obci a nedajú sa prehliadnuť. Pokiaľ už stojíte na tomto moste ste už prakticky u nás. Zavolajte na 00421 949 753 111 a my si pre Vás prídeme.

X

UBYTOVANIE SALAMANDRA NEWSLETTER

Dovolujeme si Vás požiadať o Váš kontakt.
1 x mesačne tak budete od nás emailom informovaní o zaujímavostiach, či pripravovaných akciách v najbižšom okolí. Za Váš kontakt dostanete od nás darček zdarma pri ubytovaní u nás. Z tohoto odberu sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.


MENO *
EMAIL *