Salamandra Ubytovanie - Tajchy

Región Štiavnické vrchy je vyhľadávanou turistickou oblasťou hlavne vďaka pôvodným banským jazerám - tajchom. Tieto jazerá poskytujú nezabudnuteľný dojem a zážitok. Prídu si tu na svoje hlavne milovníci prírody a pokoja. Tajchy majú čo ponúknúť v každom ročnom období. V lete je to kúpanie v priezračnej vode, v zime bruslenie na zamrznutej vodnej hladine, na jeseň a na jar sú vhodným miestom pre vychádzky a turistiku. Privátne Ubytovanie Salamandra sa nacháda priamo v tejto populárnej oblasti. Najbližší tajch je hodrušské jazero ktoré je známe svojou veľkolepou polohou v horskej oblasti.

Privátne Ubytovanie Salamandra sa nachádza priamo v tejto populárnej oblasti. Dolný Hodrušský tajch a Horný Hodrušský tajch, ktoré sú známe svojou veľkolepou polohou v horskej oblasti, sú od nášho ubytovania vzdialené len cca 6-8 min. autom. Ďalšie tajchy sa nachádzajú v blízkom okolí Banskej Štiavnice a prístup k nim je uľahčený dobrým dopravným i turistickým značením. K väčšine z nich to netrvá dlhšie ako 20 min. autom. Jazerá sú neďaleko od seba, preto trasu okolo nich so zastávkou doporučujeme ako tip pre krásny, pohodový rodinný výlet.

Tajchy Ubytovanie Hodruša Hámre Ubytovanie Žarnovica Ubytovanie
Banské Tajchy Ubytovanie Salamandra Resort Ubytovanie Salamandra Ski Resort Ubytovanie
Privátne Ubytovanie Banská Štiavnica Bansko Bystrický region ubytovanie Salamandra Privátne Ubytovanie

X

UBYTOVANIE SALAMANDRA NEWSLETTER

Dovolujeme si Vás požiadať o Váš kontakt.
1 x mesačne tak budete od nás emailom informovaní o zaujímavostiach, či pripravovaných akciách v najbižšom okolí. Za Váš kontakt dostanete od nás darček zdarma pri ubytovaní u nás. Z tohoto odberu sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.


MENO *
EMAIL *