Salamandra Ubytovanie - Rodiny s deťmi

Ubytovanie v súkromí v apartmáne má veľa výhod, ktoré využijete, ak cestujete s deťmi. V tesnej blízkosti, cca 30m od apartmánu, sa nachádza detské ihrisko, kde sa môžu vaše deti dosýta vyhrať. Veľmi dôležitou výhodou apartmánu je blízkosť obchodu ( cca 100m - Coop), otvoreného sedem dní v týždni, kde sa dajú zakúpiť všetky potrebné potraviny, či veci bežnej spotreby. K dispozícii pre ubytovaných hostí je plne vybavená kuchyňa. Kuchynská linka so všetkým potrebným vybavením, teplovzdušná rúra, digestor, plynový sporák, mikrovlnná rúra, rychlovarnná kanvica, chladnička s mrazničkou. Pokiaľ preferujete prípravu vlastného jedla, je všetko pre vás k dispozícii.

Tenis: v blízkosti apartmánu (cca 500m) tenisové kurty

Kúpanie: Štiavnické jazerá - Tajchy, kúpele Sklené Teplice, Vodný raj Vyhne

Lyžovanie: Lyžiarske stredisko Salamandra Resort , Ski Blanc Kolárová, Ski Krahule, Skalka pri Kremnici

Výlety na koňoch: Ranč u Mariky - Žarnovica, Detská farma Gazdácik - Banská Belá,

Klzisko: v zime - cca 500m od apartmánu

Ubytovanie Hodruša-Hámre Salamandra Hodruša-Hámre ubytovanie Ubytovanie Hodruša-Hámre Apartmán Ubytovanie Hodruša-Hámre Salamandra Hodruša-Hámre ubytovanie Ubytovanie Hodruša-Hámre Apartmán

X

UBYTOVANIE SALAMANDRA NEWSLETTER

Dovolujeme si Vás požiadať o Váš kontakt.
1 x mesačne tak budete od nás emailom informovaní o zaujímavostiach, či pripravovaných akciách v najbižšom okolí. Za Váš kontakt dostanete od nás darček zdarma pri ubytovaní u nás. Z tohoto odberu sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.


MENO *
EMAIL *