Salamandra Ubytovanie - Cyklisti & Bikeri

Patríte medzi cyklistov a turistov, ktorí na svojich potulkách a výletoch v lokalite Štiavnické vrchy potrebujú ubytovanie? Tvoríte zaujímavú cieľovú skupinu zákazníkov a vážime si vás! Ubytovanie v apartmáne disponuje samozrejme aj samostatnou miestnosťou pre odloženie vašich bicyklov, alebo ďalšej výstroje. V apartmáne nájdete podrobné mapy cyklotrás v Štiavnických vrchoch, voľne k dispozícii ubytovaným hosťom. Apartmán má pre vás výhodnú východiskovú  polohu. Cca 300m od apartmánu, v časti Kyslá, sa môžete napojiť na cyklistický Veľký Hodrušský okruh / pozn. č.14 na mape Bajkom k tajchom / a cca 1 km od apartmánu, smerom na Štiavnicu pri odbočke do Jelšovej, sa môžete napojiť na Malý Hodrušský okruh /pozn. č.12 na mape Bajkom k tajchom /.
Miestna organizácia bikerov z Hodruše Hámrov, ktorá je voľným združením amatérskych horských cyklistov, urobila pre priblíženie tejto oblasti skvelú prácu. Boli vybudované a špičkovo vyznačené, cyklotrasy, ktorých mapové podklady a GPS súradnice máte nižšie voľné ku stiahnutiu. Klub bikerov z Hodruše Hámrov tieto cyklotrasy pravidelne udržiava.

Podrobná mapa cyklotrás je k dispozícií na stiahnutie - » Klikni sem
GPS údaje a mapy sú k dispozícií na stiahnutie - » Klikni Sem

X

UBYTOVANIE SALAMANDRA NEWSLETTER

Dovolujeme si Vás požiadať o Váš kontakt.
1 x mesačne tak budete od nás emailom informovaní o zaujímavostiach, či pripravovaných akciách v najbižšom okolí. Za Váš kontakt dostanete od nás darček zdarma pri ubytovaní u nás. Z tohoto odberu sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.


MENO *
EMAIL *