Salamandra Ubytovanie - Firemná Klientela

• Ste samostatným obchodným cestujúcim a potrebujete na strednom Slovensku stráviť viac dní? Hľadáte vhodné ubytovanie v súkromí, vhodné na prácu?

Lokalita, kde sa ubytovanie v súkromí nachádza, je pre vás veľkou výhodou. Nachádza sa na trase medzi Žarnovicou a Banskou Štiavnicou, 5 km od rýchlostnej komunikácie R1. Dobudovanie úseku na R1 medzi Nitrou a Banskou Bystricou výrazne zrýchlilo dopravu. Keďže naša poloha je prakticky v strede medzi týmito mestami, cesta trvá momentálne cca 35 minút do Nitry, aj Banskej Bystrice. V tomto regióne sa taktiež nachádzajú z pohľadu biznisu zaujímavé mestá – Žiar nad Hronom, Kremnica, Handlová, Prievidza, Detva, Zvolen, Nová Baňa, Zlaté Moravce, Levice. Samozrejmosťou vybavenia ubytovania v apartmáne je wifi pripojenie na internet.

• Ste firmou a potrebujete ubytovať svoje firemné návštevy, či vyslať obchodných zástupcov do regiónu stredného Slovenska?

Využite výhodnú polohu nášho ubytovania v súkromí, apartmánu a zázemia, ktoré sme vám schopní poskytnúť! Nevyhýbame sa ani zmluvnému dlhodobému  prenájmu len pre potreby vašej firmy. Apartmán bude vždy pripravený len pre vašu spoločnosť!

• Ste duševne pracujúcou osobou, ktorá jednoducho potrebuje prísť na plodné myšlienky? Alebo potrebujete tvorivú atmosféru, znásobenú výletmi v čarovnej prírode Štiavnických vrchov?

* nadštadardné dizajnové zariadenie apartmánu
* obchod otvorený 7 dní v týždni /cca 100 m/
* parkovanie pri objekte
* wi-fi
* flexibilita
* ticho a pokoj po náročnom pracovnom dni


X

UBYTOVANIE SALAMANDRA NEWSLETTER

Dovolujeme si Vás požiadať o Váš kontakt.
1 x mesačne tak budete od nás emailom informovaní o zaujímavostiach, či pripravovaných akciách v najbižšom okolí. Za Váš kontakt dostanete od nás darček zdarma pri ubytovaní u nás. Z tohoto odberu sa budete môcť kedykoľvek odhlásiť.


MENO *
EMAIL *